mebleportal
5 5 35

Telewizor Samsung Slim LED Smart TV

Telewizor Samsung Slim LED Smart TV

Domowe centrum rozrywki oparte na telewizorze Samsung Slim LED Smart TV będzie jednym z najlepszych rozwiązań dla twojego domu, w pełni korzystającym z wszelkich propozycji, jakie przynosi współczesna technologia.

W szerokiej gamie ofert, jakie możemy spotkać na naszym rynku domowego sprzętu elektronicznego, firma Samsung stanowi wyznacznik solidnej jakości oraz nowoczesności. W tej mierze propozycja, jaką jest telewizor  Samsung Slim LED Smart TV seria F6300 – 75 cali, jest niewątpliwie niesłychanie atrakcyjna, przede wszystkim z powodu ogromnego ekranu, a po drugie – z tytułu nowoczesnej formy, którą przybrało wykonanie telewizora, no i po trzecie – ze względu na techniczne możliwości tkwiące w tym świetnym sprzęcie.

Wielkość ekranu jest oczywiście dobrym argumentem przemawiającym za zakupem tego telewizora, ponieważ ekran taki wsparty kinem domowym, stworzy nam niepowtarzalną domową atmosferę prawdziwego seansu filmowego. Przestrzenny dźwięk dodany do perfekcyjnego obrazu opartego o najnowszą technologię HyperReal Engine, która zapewnia absolutną wyrazistość obrazu o podniesionej ostrości oraz precyzyjne oddanie realnych kolorów w wyniku działania technologii Wide Color Enhancer Plus – dają w efekcie absolutnie powalający efekt uczestniczenia w niezwykłym widowisku. Aby sprostać wszystkim technicznym wymaganiom, telewizor Samsung Slim LED Smart TV posiada wbudowany tak jak nowoczesne komputery – dwurdzeniowy procesor.

Telewizor został zaprojektowany w taki sposób, aby nie przciążać naszego salonu swoją konstrukcją i jest pięknie wykończony nowoczesną lekką obudową typu One Design. Dzięki temu jest on po prostu eleganckim uzupełnieniem każdego wystroju mieszkania.

 

W obecnej chwili sam ekran nie jest jednakże wystarczająco ciekawy, ponieważ najistotniejsze, jak współpracuje on z innymi urządzeniami w naszym otoczeniu i czy posiada wsparcie programowe dla swoich funkcji. I tak oczywiście jest w wypadku telewizora Samsung Slim LED Smart TV. Telewizor ten jest w stanie stać się prawdziwym centrum rozrywki dla twojego domu. To nie tylko tradycyjna telewizja i jej propozycje programowe, ale przede wszystkim Internet i jego nieprzebrane zasoby stanowią o atrakcyjności tego telewizora. Z Internetem łączysz się w swoim domu bardzo poręcznie, to jest rzecz jasna dzięki wbudowanemu modułowi WI-FI, więc odpada walka z tradycyjnymi kablami. A w sieci uzyskasz dostęp do wsparcia zbudowanego przez firmę Samsung z ponad stu polskojęzycznych aplikacji w Samsung Smart Hub i tysiącami filmów oraz funkcją S-recommendation, która podpowie ci, co jest obecnie najchętniej ogladanymi propozycjami. A to tylko początek, bo możesz również skorzystać z ofert takich serwisów, jak  ipla, iplex.pl, Strefa VoD, VoD Onet, Andrino, TVN player, VoD.TVP.PL, Cineman, Filmbox Live albo kinomaniak.tv.

Do telewizora podłączysz się kablami HDMI, posiada on również trzy złącza USB, możesz więc korzystać z różnych nośników danych – a telewizor połączony z konsolą staje się natychmiast wspaniałym miejscem do grania dla jednego i wielu graczy.

Ale to nie koniec, ponieważ telewizor Samsung Slim LED Smart TV seria F6300 posiada rewolucyjną funkcję współpracy z urządzeniami mobilnymi w twoim otoczeniu. Dzięki technologii SmartView możemy sterować telewizorem, posiadając w smartfonie lub tablecie dedykowane aplikacje, a nawet oglądać na nich aktualnie wyświetlany w telewizorze program dzięki możliwości tak zwanego klonowania ekranu.

I na koniec funkcja, której użycie świetnie się sprawdza w naszym salonie, ponieważ telewizor samoistnie dostosowuje jasność obrazu do oświetlenia, jakie w danym momencie panuje w pokoju. Funkcja Eco Sensor zapewnia w ten sposób optymalne zużycie energii w naszym telewizorze, co pozwala na jej wyraźną oszczędność przy zachowaniu jakości obrazu o każdej porze dnia.

Fot. Producent

8 komentarzy
Vlncjy
27 listopada 2022, 01:37
0/0

tadalafil 10mg usa tadalafil 20mg pills buy toradol pill

Ubatyj
22 listopada 2022, 20:03
0/0

rosuvastatin oral domperidone price order tetracycline

Nvdpwi
20 listopada 2022, 22:51
0/0

acyclovir for sale zyloprim generic allopurinol 300mg for sale

Kkgjzl
17 listopada 2022, 05:10
0/0

buy aristocort for sale order aristocort generic order priligy generic

Nzuqcp
15 listopada 2022, 21:57
0/0

buy clomid 50mg generic order lyrica generic order lyrica 150mg generic

Vncosy
14 listopada 2022, 17:53
0/0

order metoprolol medrol 8mg tablets buy methylprednisolone 16mg

Itdpeh
13 listopada 2022, 14:47
0/0

order lisinopril 10mg online cheap order tadalafil 40mg without prescription tadalafil 10mg cheap

Qjyykv
12 listopada 2022, 12:09
0/0

atorvastatin 40mg us purchase atorvastatin online cheap buy sildenafil 50mg pill

Dołącz do dyskusji