mebleportal
5 5 44

VERDI – klasyczna elegancja zawsze na czasie

VERDI – klasyczna elegancja zawsze na czasie

Efektowne intarsje i profilowania płycin, finezyjne pilastry, dekoracyjne korony i cokoły, ozdobne okucia w kolorze starego złota – Verdi z maestrią korzysta z repertuaru klasycznej estetyki.  Dostojne i eleganckie meble umiejętnie i ze smakiem kształtują charakter wnętrza. Z Verdim każde wnętrze nabierze niepowtarzalnego szyku.

Verdi to kwintesencja klasycznego stylu i perfekcyjnej jakości. Wyważone proporcje, symetria podziałów, kunsztowne detale – profilowania płycin frontów, pilastry, frezowane korony i cokoły, sprawiają, że meble pomimo solidności formy odznaczają się pełną inwencji dekoracyjnością. Uwagę przyciąga dekoracyjnie ułożony fornir – podkreślający naturalne walory drewna. Subtelnie szlifowane krawędzie szyb przywodzą na myśl eleganckie szlify kryształów.  Tutaj piękno uwidacznia się w szczegółach, a dbałość o najmniejszy detal kolekcji podkreśla klasę jej wykonania.

Klasyczne piękno mebli dopełniają rozwiązania na miarę współczesności. System oświetlenia szklanych półek oparty został na technologii LED. W szufladach zastosowano system cichego domykania – delikatnie popchnięte łatwo się zamykają, bez najmniejszego hałasu.

Meble z kolekcji Verdi wykonane zostały z użyciem naturalnych surowców – naturalnej okleiny czereśniowej.
Zastosowane materiały podstawowe, jak i pomocnicze posiadają najwyższe noty jakościowe. W procesie produkcji wykorzystane zostały lakiery wodne – bezpieczne dla naszego otoczenia i środowiska naturalnego.

Kolekcja VERDI to laureat Złotego Medalu MTP Meble Polska 2014.

Dołącz do dyskusji