mebleportal
5 5 39

Grzejniki, które dekorują przedpokój

Grzejniki, które dekorują przedpokój

W dzisiejszych czasach w zasadzie od każdego elementu wyposażenia domu czy mieszkania oczekujemy oprócz tego, by spełniał on praktyczne, użytecznego role – również tego, by był estetyczny. Nie inaczej jest w przypadku grzejników, które instalujemy w przedpokoju. Przedpokój jest pierwszym pomieszczeniem mieszkania, które napotykamy, taki grzejnik musi więc być ładny. Przyjrzyjmy się zatem, co proponują w tym temacie producenci…

Firma Heatroll szuka własnego stylu i stara się nie powielać designu staroświeckich, niestetycznych grzejników, lecz szuka świeżych, oryginalnych rozwiązań. Kolorowe, wzorzyste grzejniki wykonane ze szkła tej firmy niewątpiliwe stanowią ciekawy element dekoracyjny wnętrza.


Fot. Grzejnik ze szkła, Heatroll

Nie mniej od estetyki ważna w przypadku tej firmy jest praktyczna strona grzejników, do której producent podszedł ze szczególną atencją. Grzejniki te zatem mają za zadanie równomiernie, harmonijnie nagrzewać pomieszczenie, a nie „spiekać” powietrze w sposób punktowy. Powietrze dobywające się z grzejników tego producenta jest więc naturalne w odbiorze i zapewnia przedpokojowi optymalną wilgotność powietrza (ciepłe powietrze z grzejników nie jest suche, nie działa jak ściana zgrzanego, przesuszonego powietrza, z którą zderzamy się, wchodząc do domu).

Grzejnik Heatroll   Grzejnik Jaga
              Fot. Grzejniki ze szkła, Heatroll

Proponowane przez Heatroll grzejniki są także bardzo bezpieczne w dotyku, bo temperatura nie przekracza 43 stopni. Bezpieczeństwo, fakt, że trudno się takim grzejnikiem oparzyć, ucieszy zwłaszcza tych klientów, którzy posiadają dzieci. Szklane elementy grzejników wykonane są ze szkła hartowanego produkcji firmy GTB glass. Grzejniki instaluje się szybko i bezproblemowo – 4 wkręty mocują tylną ramę grzejnika do ściany. Do ogrzewania zużywają one mało wody, dlatego przedpokój nagrzewa się szybko i skutecznie, ale zarazem równomiernie. Są energooszczędne i dostępne w czterech typach, estetyczne z wyglądu i nowoczesne, przemyślane w działaniu.

Grzejniki Jaga
Fot. Grzejniki Crossroads, Jaga

Crossroads firmy Jaga, to z kolei prawdziwe majstersztyki i cuda w dziedzinie designu. Mamy tu do wyboru prawdziwie dekoracyjny, piękny grzejnik, który zbudowany jest z labiryntu pionowych i poziomych linii umieszczonych w ramie. Grzejnik jest więc niepowtarzalny, unikatowy – w pełni. Wzór tego grzejnika jest dziełem projektanta Nicole Partas, w efekcie powstał grzejnik, który może stanowić elegancki, wybitny akcent pomieszczenia. Wykonany został ze stali nierdzewnej, istnieje tu ogromny wybór barw, ponieważ mamy do dyspozycji 29 kolorów w wersji z połyskiem oraz 26 kolorów w wersji:

  • strukturalnej
  • metalicznej
  • młotkowanej

                          Grzejnik Jaga
Fot. Grzejnik Crossroads, Jaga

Obmyślając więc temat grzejników do przedpokoju, warto wziąć pod rozwagę przedstawione powyżej firmy. Produkty te spełniają wszelkie wymogi techniczne, a ich uroda zadowoli wielu klientów, o różnych gustach i preferencjach estetycznych.

Dołącz do dyskusji