mebleportal
5 5 40

Krzesła i fotele do pokoju dziecięcego

Krzesła i fotele do pokoju dziecięcego

Wybór krzesełek i foteli do pokoju dziecięcego nie jest łatwy, przede wszystkim ze względu na ogromną ilość ofert producentów. Przy zakupie należy pamiętać, aby produkt był bezpieczny, wykonany z nieszkodliwych materiałów, a także estetyczny. Przedstawiamy Wam nasz wybór ciekawych foteli i krzesełek dla dzieci.

Fot. Krzesło dziecięce Mia, www.dkwadrat.pl, cena: 199 zł. 
 

1. Łotewska marka Riga Chair specjalizuje się w wykonywaniu i projektowaniu z profilowanej sklejki. Ten elastyczny materiał umożliwia wytworzenie, każdego niemal wzoru dzięki czemu seria Chair Creatures dedykowana dzieciom charakteryzuje się prostotą i pomysłowością. Motywy zabawnych zwierzątek kotków, misi, piesków, jeży i innych wykonane są w trzech wersjach sklejkowych z brzozowej okleiny, barwionej brzozy i laminatu. 

2. Krzesło dziecięca Mia nawiązuje do słynnych modeli dla dorosłych Ghost Chair, projektowanych m.in. przez Philippe’a Starcka. Wykonane są z błyszczącego technopolimeru nylonu lub czystego poliwęglanu. Dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki czemu będą pasować do każdego wnętrza i gustu. .

krzesło chair creaturesfotel piłka
Fot. Chair Creatures, www.dadodesign.pl,                                           Fot. Fotel kibica Piłka, www.kangoo.pl,
cena: 472-512 zł.                                                                                       cena: 127,20 zł.  

3. Jeśli Wasza pociecha ma fioła na punkcie piłki nożnej to na pewno zachwycone będzie fotelem Futboll. Składa się on z dwóch części jedna służy do wygodnego siedzenia z oparciem, a druga do położenia nóg.

4. Julian to zabawny kotek, który stanie się przyjacielem dziecka. Nie posiada ostrych krawędzi, jest lekki i występuje w kilku kolorach. Można go postawić w ogrodzie, na tarasie albo w dziecięcym pokoju. 

krzesło dziecięce juliankrzesło dziecięce trioli
Fot. Krzesełko Julian, www.fabrykaform.pl, cena: 401 zł.          Fot. Krzesełko Trioli, www.fabrykaform.pl, cena: 893 zł.

5. Niezwykłą funkcjonalnością i pomysłowością wykazuje się krzesełko Trioli. Można je postawić na dwa sposoby tak aby siedzisko było na wysokości 27 albo 30 cm, jak również przewrócić na bok, dzięki czemu można się na nim bujać, siedząc jak w siodle. Wykonane jest z bezpiecznego i solidnego tworzywa i występuje w kilku kolorach. 

fotel windsor juniorkrzesło rar eames
Fot. Fotelik Windsor Junior, www.spongedesign.pl,                         Fot. Fotel na biegunach RAR, www.voga.com, 
cena: 199 zł.                                                                                             
cena: 1247 zł.

6. Jeśli Twoje dziecko lubi czuć się jak książę lub księżniczka to może wygodnie rozsiąść się w fotelu Windsor Junior. Fotelik jest miękki i lekki, wykonany z gąbki, nie zawiera twardych elementów, nawet zamek uniemożliwia zadrapanie, posiada uchwyt do przenoszenia go. Zdejmowany pokrowiec w kilku kolorach wykonany jest z miękkiej i trwałej tkaniny. 

7. Wśród klasyki designu również znajdziecie coś dla dzieci. Krzesło na biegunach RAR zaprojektowane przez słynnych Eamsów w 1950 roku, jest pierwszym seryjnie produkowanym krzesłem. Dostępne jest w wielu kolorach.

krzesełko icon pop
Fot. Krzesło Icon Pop, www.momastudio.pl, cena 1650 zł.

8. Luksusowe doznania zapewni również krzesło Icon POP projektu Kubikoff Lab. Innowacyjna forma podstawy, która wygląda jak pozbijane niedbale deseczki połączona została z wygodnym siedziskiem pokrytym naturalną skórą, albo tkaniną. Cała konstrukcja jest stabilna i intrygująco niecodzienna. 

Dołącz do dyskusji