mebleportal
5 5 52

Najmodniejsze propozycje umeblowania do przedpokoju!

Przedpokój to „przedsionek” każdego domu. Spraw, aby zachwycił każdego, kto przekroczy Twój próg! Oto kilka najmodniejszych meblowych propozycji, dzięki którym to osiągniesz.

Diament meblarstwa 2014 dla AllHall
 
AllHall to polski odpowiednik zwrotu „wszystko do przedpokoju”. Na stronie internetowej www.allhall.pl można znaleźć wiele propozycji umeblowania tego pomieszczenia, jednak to linia Home została wyróżniona nagrodą Diament meblarstwa 2014.
Kolekcja wykonana została z lakierowanej stalowej blachy połączonej z fragmentami płyty meblowej. Jest to propozycja dla osób lubiących surowe i modne wnętrza, ale również dla tych, którzy cenią sobie prostotę i funkcjonalność. 
 
                 AllHall meble do przedpokoju
                 Fot. Meble do przedpokoju AllHall Home

Wieszak do przedpokoju Elli

Jest to bardzo modna propozycja, która wprowadzi odrobinę nowoczesności nawet do najbardziej tradycyjnego przedpokoju. Panel z wieszakami Elli firmy Sudbrock jest wyposażony w duże lustro. Jednym z elementów tego typu umeblowania jest szafka o przedłużonym blacie, który może pełnić funkcję półki lub siedziska, a także estetycznego schowka na buty.
Panel z wieszakami Elli udekoruje każdy przedpokój, a ponadto sprawi, że korzystanie z tego pomieszczenia będzie komfortowe dla osoby w każdym wieku.
 
                  Wieszak do przedpokoju Ellie Sudbrock
                   Fot. Meble do przedpokoju Elli Sudbrock

LAVIANO – oryginalność i piękno

Jest to kolekcja, która łączy w sobie prostotę z nowoczesnością. Te meble do przedpokoju są zaprojektowane na zasadzie kontrastu. Klasyczne drewniane fronty szafek uzupełniają elementy o srebrnym metalicznym odcieniu (obramowania, nóżki i uchwyty). Oświetlenie typu LED podkreśla jednocześnie innowacyjność kształtów oraz prostotę kolekcji.
Takie umeblowanie przedpokoju przypadnie do gustu każdemu, kto kocha piękno i funkcjonalność.

                      Meble do przedpokoju Bydgoskie Meble Laviano
                      Fot. Meble do przedpokoju Laviano Bydgoskie Meble

Przedpokój to wyjątkowe miejsce, które powinno oddawać charakter stylu, w którym została urządzona pozostała część domu. Kolekcje umeblowania AllHall, Elli oraz Laviano pomogą Ci nadać wyjątkową atmosferę „przedsionkowi” Twojego świata. Sprawią, że przedpokój stanie się piękny, ale przede wszystkim wygodny. 

                   
                    

Dołącz do dyskusji