mebleportal
5 5 47

Nowość w ofercie Visby – kolekcja Visby Young

Nowość w ofercie Visby – kolekcja Visby Young

Fot. Kolekcja Visby Young, www.visby.pl

Najnowsza kolekcja marki Visby, cenionego producenta mebli do sypialni, to najwyższy sypialniany komfort dedykowany najmłodszym użytkownikom.

Kolekcję Visby Young wyróżnia przede wszystkim szeroka gama kolorystyczna, w której na pierwszy plan wybijają się żywe barwy w kontrastowych połączeniach. To właśnie dzięki nim meble zyskują oryginalny i niepowtarzalny charakter świetnie komponując się z młodzieżową czy dziecięcą sypialnią.

komoda
Fot. Komoda Salerno, kolekcja Visby Young, www.visby.pl 

Meble Visby Young to idealne rozwiązanie do sypialni dla dzieci i młodzieży. Produkowane są bowiem wyłącznie z litego drewna sosnowego malowanego specjalnymi ekologicznymi oraz nietoksycznymi farbami bezpiecznymi dla alergików.

W skład kolekcji wchodzą łóżka, komody oraz szafki nocne, czyli cały asortyment niezbędny do stworzenia wygodnej i użytecznej sypialnianej przestrzeni.

komoda
Fot. Komoda Arhus, kolekcja Visby Young, www.visby.pl 

Komfortowe łóżka dla malucha i nastolatka
Visby oferuje różne typy łóżek, dzięki czemu możemy znaleźć produkt idealnie dopasowany do potrzeb każdego malucha i nastolatka.

W ofercie znanego producenta znajdziemy łóżka wysokie (np. z serii Sandemo lub Bergman) – bardzo dobre dla naszego zdrowia, ponieważ zapewniają one bezproblemowe wstawanie z łóżka oraz kładzenie się do niego, a także sprawiają, że drobnoustroje czy kurz mają ograniczony dostęp do tak wysoko położonego materaca. Wysokie łóżka dodatkowo występują w wersjach z praktycznymi szufladami, które pomieszczą ubrania, książki czy zabawki lub też z pojemnikiem na pościel – to świetne rozwiązanie szczególnie dla małych wnętrz, bowiem zaoszczędzi cenną przestrzeń.

łóżko
Fot. Łóżko Salerno High Drawers VY, kolekcja Visby Young, www.visby.pl 

Niskie łóżka to również dobre rozwiązanie, ponieważ nie dominują one przestrzeni, a ponadto charakteryzują się dużą solidnością i stabilnością konstrukcji. Łóżka z serii Bergen oraz Lagerkvist mają dodatkowo lekko pochylony zagłówek, który świetnie sprawdzi się przy np. przy czytaniu książek czy komiksów.

Polecamy:

 

Design łóżek Visby też jest różnorodny: łóżka są albo proste i minimalistyczne, tworzone z wykorzystaniem gładkich, jednolitych paneli, bądź też cechujące się lekką i oryginalną konstrukcją, którą zapewniają kilkuelementowe zagłówki oraz nogi – te formy świetnie komponują się z żywymi kolorami.

łóżko
Fot. Łóżko Lindgren, kolekcja Visby Young, www.visby.pl 

Funkcjonalne komody w pokoju dziecięcym
Szeroki wybór Visby oferuje również w przypadku komód. Komody Salerno oraz Hessler to minimalistyczne, przejrzyste formy, konstrukcją przywodzące na myśl układanki czy też klocki Lego. Ten  design to jednak przede wszystkim świetna organizacja i łatwość w utrzymaniu porządku w pokoju dziecięcym. Wyglądem intryguje też m.in. komoda z serii Bergman, w której uchwyty w postaci wyfrezowanych otworów przypominają drabinę czy ściankę wspinaczkową. Tu również funkcjonalność stoi na najwyższym poziomie, a miejsca do przechowywania nie zabraknie.

komoda
Fot. Komoda Hessler, kolekcja Visby Young, www.visby.pl 

Szafki nocne
Świetnym i użytecznym dodatkiem do sypialni dla dzieci czy młodzieży będzie również szafka nocna, dzięki której podręczne przedmioty będą miały swoje miejsce. Visby oferuje szafki proste, ale efektowne, równie barwne jak pozostałe elementy kolekcji. Każda z szafek zawiera funkcjonalne szuflady oraz półki, dodatkowo szafki nocne idealnie dopasują się do łóżek oraz komód, tworząc spójny, nowoczesny wystrój.

szafka
Fot. Szafka nocna Hessler, kolekcja Visby Young, www.visby.pl 

Meble marki Visby to najlepszy wybór. Są produkowane ze 100% naturalnego polskiego drewna, łączonego ze sobą na tzw. mikrowczepy – to metoda, która eliminuje widoczność wszelkich wad drewna takich jak sęki czy krzywizny oraz zapobiega wykrzywianiu mebli. Dzięki temu meble są estetyczne oraz niezwykle trwałe. Przetrwają wszelkie zabawy, a także zwiększoną eksploatację maluchów. Drewniane meble są naturalne i bezpieczne dla naszego zdrowia i kreują przytulną atmosferę sprzyjającą relaksowi i wypoczynkowi. Wszystkie te zalety sprawiają, że drewniane meble Visby rekomendowane są najmłodszym użytkownikom. Kolekcja Visby Young – świeża i nowoczesna – powinna przypaść do gustu każdemu maluchowi i nastolatkowi.

 

Dołącz do dyskusji