mebleportal
5 5 82

Przedpokój bez mokrych kurtek i butów. Nowe grzejniki do siedzenia i suszenia!

Czasy, kiedy grzejniki były praktycznym, ale przy tym wyjątkowo niereprezentacyjnym elementem wystroju, dawno odeszły w niepamięć. Teraz zachwycają one swoim wyglądem i stanowią piękne wykończenie wnętrza. Nowe wielofunkcyjne grzejniki Delta marki Purmo udekorują i ocieplą nasze mieszkanie już od samego progu.

Grzejniki_do_przedpokoju.jpg
Fot. Delta Column Bench

Przedpokój to pomieszczenie trudne do ogrzania – można je zaliczyć do tzw. pierwszej sfery ciepła, czyli przestrzeni szczególnie narażonej na utratę temperatury. A przecież to ważne, abyśmy wraz z przekroczeniem progów naszego domu, mogli cieszyć się przytulnością zapewnianą m.in. przez dobrze ogrzany przedpokój.   
 
Grzejniki z ławeczką – do siedzenia

W przedpokoju nie ma miejsca na wiele elementów. Niezależnie od jego metrażu lepiej nie zagracać go niepotrzebnymi sprzętami. Pierwsza strefa naszego domu powinna być uporządkowana i harmonijna, dzięki czemu będzie stanowić jego wizytówkę. Z tego względu w przedpokoju tak ceni się wielofunkcyjne elementy wyposażenia. Nowe grzejniki marki Purmo – Delta Column Bench oraz Delta Column Bench V zostały zaprojektowane z myślą o jak najwyższej praktyczności. Poza swoją podstawową funkcją grzewczą, świetnie spełnią się również w roli ławeczek do siedzenia. Dzięki temu możemy je wykorzystać podczas zmiany obuwia.
Grzejniki_do_przedpokoju_2.jpg
Fot. Delta Column Bench V
 
Delta Column Bench oraz Delta Column Bench V wyposażone zostały w blaty z multiplexu bukowego (istnieje jednak możliwość zainstalowania innego rodzaju blatu). Charakteryzują się niewidocznym sposobem instalacji oraz różnorodnością kolorów i rozmiarów, co umożliwia precyzyjne dopasowanie grzejnika do stylizacji wnętrza.

Grzejnik z uchwytem – do suszenia 
 
Do małego i wąskiego przedpokoju warto wybrać grzejnik Delta Twin M z dolnym, środkowym podłączeniem. Jego kolumnowy kształt nie będzie zabierał cennej przestrzeni użytkowej, a minimalistyczna, piękna estetyka nie zaburzy aranżacji wnętrza. Tutaj wielofunkcyjnym atrybutem staje się uchwyt przemieniający grzejnik Delta Twin M w praktyczny wieszak. Dzięki niemu Delta doskonale eliminuje zmorę przedpokojów – mokre kurtki i płaszcze powieszone na takim grzejniku szybko pozbędą się wilgoci.

 

Grzejniki_do_przedpokoju_3.jpg
Fot. Delta Twin M

 
Delta Twin M mimo niewielkich rozmiarów wyróżnia się dużą mocą cieplną (maksymalna możliwa do uzyskania temperatura to 120°C). Standardowo występuje w śnieżnej bieli, ale istnieje możliwość dopasowania innego koloru.

Polecamy:

 

Dołącz do dyskusji