mebleportal
5 5 41

Świecące firanki do pokoju dziecięcego

Firanki świecące po zmroku w dziecięcym pokoju, to niezwykła propozycja firmy Haft S.A działająca na wyobraźnię i wrażliwość dziecka za pomocą przyjaznych i sympatycznych motywów związanych z cyrkiem.

Świat dziecięcej wyobraźni zbudowany z tysiąca marzeń i kolorów wzbogacany bajkami oraz przeżyciami, do których mamy dostęp tylko jako dzieci, jest wartością, o której nie możemy zapominać. To dzięki tej właśnie wyobraźni dziecko buduje na przyszłość podstawy pod kreatywność i rozwój intelektualny. Dostarczanie bodźców, dzięki jakim dziecko może rozwijać swoje naturalne cechy, jest nie tylko naszym obowiązkiem, ale również przyjemnością, bo tylko w ten sposób możemy jeszcze ulec wzruszeniom – już teraz dla nas niedostępnym.

Dziecięcy pokój marzeń

W dzisiejszym dobrze urządzonym pokoju dziecięcym, dziecko ma nie tylko swobodę tworzenia swojego świata, ale również możliwość odpoczynku i pewnego rodzaju intymności umożliwiającej mu uruchomienie wyobraźni i żeglowanie po oceanie marzeń. W pokoju takim umieszczamy ilustracje z ulubionych bajek, na półkach stoją bohaterowie przeniesieni z ekranu telewizora, a wszystko to otoczone jest barwnym kolorem ścian i mebli. Obecnie nawet dywan w pokoju dziecka może być torem wyścigowym lub mapą tajemniczej wyspy. Żyjemy w świecie wypełnionym szeroko dostępnymi elementami mediów jak muzyka, telewizja, Internet, radio, i często zalewa nas masa informacji, takiej też presji poddawane jest coraz częściej dziecko, które świetnie sobie radzi z elementami współczesnej technologii, a jego pokój, to także komputer w formie laptopa, smartfona czy tabletu, który wprawdzie poszerza horyzonty dziecka, ale nie daje się w pełni wypowiedzieć jego wrodzonej wrażliwości i wyobraźni.

 Firanki

Fluorescencyjne firanki do pokoju dziecka

W tym przepełnionym harmiderem świecie zupełnie nową propozycję zaoferowała firma Haft S.A, a są nią fluorescencyjne firanki. W ciągu dnia są jak wiele zabawnych tego typu firanek, ale wieczorem po zmierzchu uwalniają zaklętą w nich magię i delikatną poetycką poświatą przenoszą dziecko do krainy wyobraźni i onirycznych marzeń. Firanki z serii „Fluoseries” pod nazwą „Cyrk” wypełniają dziecięcy pokój lekkim światłem scen przeniesionych z cyrkowej rzeczywistości pełnej klaunów, żonglerów, kolorowych piłek i zwierząt, wnosząc do pokoju dziecka magiczna atmosferę spektaklu cyrkowego odbywającego się na pograniczu rzeczywistości i snu.

Firanki   Firanki

Czym są świecące firanki ?

Firanka fluorescencyjna to firanka żakardowa, wykonana z delikatnej gładkiej tkaniny, dzięki której nie zatrzymuje ona światła dziennego. Na podstawowe wzory tej firanki nakładane są specjalne trwałe barwniki fluorescencyjne, które po zapadnięciu zmroku zaczynają świecić, wydobywając przedstawione na niej sceny. W wypadku serii cyrk przygotowanej specjalnie dla dzieci, są to postacie klaunów, akrobatów oraz cyrkowej magii w anturażu cyrkowego namiotu. Wszystko razem tworzy atmosferę cyrku i niezwykłego widowiska.
Model tej firanki został przygotowany w kolorze białym z kolorowymi aplikacjami, a dostępne rozmiary to 110cm,130 cm, 145 cm i 160 cm w przystępnych cenach za metr bieżący.

Fot. Materiały prasowe
 

Dołącz do dyskusji