mebleportal
5 5 50

5 pomysłów na oryginalne lustro do przedpokoju !

Jaki jest oryginalny pomysł na lustro do przedpokoju? Oryginalny, a przy tym praktyczny… Wiadomo: lustro w przedpokoju być musi. Ale gdzie szukać luster pięknych, które jednocześnie spełnią swoje podstawowe praktyczne cele?…

Do wyboru mamy co najmniej kilka niesztampowych rozwiązań, jeśli chodzi o pomysłowe lustro do przedpokoju. Dziedzina aranżacji wnętrz i designu wychodzi tu naszym potrzebom naprzeciw, zachwycając wciąż świeżymi formami i pięknymi liniami różnych przedmiotów. Meble w dzisiejszych czasach, to już w zasadzie nie tylko meble, ale  małe bądź duże dzieła sztuki, które zarazem pełnią role pragmatyczne. Rozpatrzmy po kolei, czym zachwycają nas producenci, jeżeli mowa o lustrach do przedpokoju.

        Lustro Blow Alessi

1. Lustro Blow – jest to ścienne lustro znanej na świecie marki Alessi. Produkt został stworzony przez projektantów (braci Campana) z polotem i finezją. Okrągła tafla lustra otoczona jest ciekawą ramą o lekkiej, przestrzennej konstrukcji. Lustro wydaje się delikatne w wyraźne, nie obciążające pomieszczenia. Kolekcja Blow okazała się sukcesem międzynarodowym i dzięki niej popularny trend minimalistyczny zyskał sznyt świeżego wzornictwa. Wspomnijmy, że tak piękne, szlachetne lustro może z powodzeniem ozdobić nie tylko przedpokój, ale również salon.

           Lustro Love Seletti

2. Lustro Love – wykonane jest ze stali nierdzewnej i stanowi oryginalny dodatkowy akcent do pomieszczenia, gdyż jest jednocześnie lustrem i dekoracją. Kształt lustra został zainspirowany twórczością Roberta Indiany, a więc artysty znanego z pop-artowej serii Love opartej na ułożonym w dwóch wierszach, wykonanym dużymi literami, napisie LOVE, który cechował się nietypowym, charakterystycznym pochyleniem literki „O”.

                                     Lustro wieszak Wave

3. Lustro z wieszakiem – w przedpokoju sprawdzi się wyjątkowo dobrze. Będziemy mogli nie tylko wygodnie się przejrzeć, ale też bezproblemowo i szybko odwiesić ubranie, płaszcz, torebkę. Wieszak na ubrania z lustrem Wave opiera się na kształtach wydobytych (wyciętych) z powierzchni stalowej, które służą jako haki na ubrania, a pomiędzy nimi, na środku, znajduje się lustrzany pas, w jakim wygodnie możemy się przejrzeć. Takie lustro jest bardzo na czasie, wpisze się we wnętrza nowoczesne oraz aspirujące do nabrania wzmocnionych rysów współczesności.

         Lustro z otworem Geoffroy Gillant

4. Lustro z otworem (dziurą) – będące projektem Geoffroy Gillant, to w pełni designerski, ogromnie oryginalny produkt. Minimalistyczny i szlachetny poprzez tę oszczędność formy, a więc modny, lecz z pewnością nie dla osób lubujących się w rozwiązaniach klasycznych. Przykuwa uwagę, lustro będzie stanowiło więc samodzielny, „kosmiczny” akcent zdobiący przedpokój. Dla osób z żywym temperamentem, głodnych bardzo nowoczesnych i śmiałych posunięć w dziedzinie designu wnętrz.

         Lustro Sensu

5. Lustro w formie wachlarza, Sensu – zawiera się w modnym w dziedzinie architektury i aranżacji wnętrz nurcie wschodnim. Miłośnicy Wschodu, Japonii, zachwycą się lustrzanymi panelami, które zostały połączone w formę rozłożonego wachlarza. Takie lustro doda przedpokojowi porcję egzotyki, ale koniecznie podkreślmy, iż jest tak zgrabne i „czyste”, delikatne, „miękkie”, iż śmiało może zostać usytuowane w salonie, ale również na przykład w sypialni nad kobiecą toaletką.

1 komentarz
Ola
31 grudnia 2013, 10:43
3/0

Te wachlarze wyglądają niesamowicie. Na długiej ścianie będą super!

Dołącz do dyskusji