mebleportal
5 5 47

Jakie meble do pokoju młodzieżowego wybrać?

Jakie meble do pokoju młodzieżowego wybrać?

Meble do pokoju młodzieżowego powinny wyróżniać się multifunkcjonalnością. W tym jednym pomieszczeniu skoncentrowanych jest wiele stref, z których młody człowiek korzysta na co dzień. Pokój nastolatka to zarazem przestrzeń do nauki, odpoczynku, jak i spotkań ze znajomymi. Jak poradzić sobie z połączeniem tych wszystkich funkcji? Rozwiązaniem są praktyczne i estetyczne meble do pokoju młodzieżowego. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę przy ich wyborze.  

Fot. Kolekcja mebli młodzieżowych Evolve, VOX

Meble do pokoju młodzieżowego – strefa nauki
 
Jedną z ważniejszych funkcji pokoju młodzieżowego jest zapewnianie miejsca, w którym nastolatek może czytać, pisać i spokojnie poświęcać się wykonywaniu prac domowych. W jego praktycznym zaaranżowaniu pomogą meble do pokoju młodzieżowego:

  • Biurko – może być wyposażone w dodatkowe skrytki czy szuflady umożliwiające odpowiednią segregację i utrzymanie porządku w przeróżnych papierach. Pamiętajmy o odpowiedniej wielkości biurka – gdy postawimy na nim komputer bądź inne sprzęty, na blacie musi się znajdować wystarczająco dużo wolnej powierzchni do wygodnego użytkowania.
  • Krzesło – jeśli krzesło przy biurku będzie niewygodne, spędzanie czasu w tym miejscu stanie się męczące i będzie automatycznie zniechęcać młodego człowieka do wykonywania obowiązków. Postawmy na krzesło obrotowe, wyściełane miękkim materiałem bądź skórą, z wysokim oparciem i podłokietnikami.

Meble-do-pokoju-młodzieżowego.jpg
Fot. Kolecja mebli młodzieżowych Bigi, BRW

Meble do pokoju młodzieżowego – strefa relaksu
 
Oczywiście nie samej pracy meble do pokoju młodzieżowego mają być podporządkowane. Kolejną ważna strefą jest strefa relaksu. W niej znaleźć mogą się meble różnego typu. Do wyboru mamy rozwiązania proste i sprawdzone, jak sofy czy fotele. Polecamy te ogromne i miękkie, które samą formą zachęcające do wypoczynku. Innym ciekawym rozwiązaniem do pokoju nastolatka są wiszące fotele, hamaki, leżaki czy wielkie pufy – podkreślą one młodzieżowy charakter pokoju. Zapewnią komfort, wygodę, ale i dużo frajdy.

Meble-do-pokjou-młodzieżowego-4.jpg  Meble-do-pokoju-młodzieżowego-6.jpg
Fot. Pufy Animal Drops, Pufa dla leniucha                                   Fot. Puf Cock in folk, Pufa dla leniucha
 
Meble do pokoju młodzieżowego – strefa przechowywania
 

Nie zapominajmy, że meble do pokoju młodzieżowego muszą również pomieścić ogrom przedmiotów: ubrania, książki, podręczniki, płyty, sprzęty sportowe, atrybuty związane z pasją naszego dziecka, gadżety, pamiątki, zdjęcia, plakat. Ta lista wydaje się nie kończyć. Pokój młodzieżowy musi być zatem umeblowany różnego typu regałami, komodami, szafami i półkami. Na rynku znajdziemy szeroki wybór oryginalnych w formie i kształcie mebli, które będą w stanie wszystko pomieścić, zapewniając odpowiednią organizację przestrzeni. Pokój nastolatka może tętnić życiem, dlatego nie bójmy się wybierać mebli kolorowych, czy wyróżniających się intrygując deseniem.

Meble-do-pokoju-młodzieżowego-2.jpg
Fot. Kolekcja mebli młodzieżówych Possi, BRW
 

9 komentarzy
Nnoqdj
27 listopada 2022, 04:03
0/0

cialis 10mg pill tadalafil 10mg cost order toradol 10mg online

Avpnsk
22 listopada 2022, 21:59
0/0

order crestor 10mg sale crestor 10mg cheap buy tetracycline 250mg generic

Engerry
22 listopada 2022, 01:23
0/0

The beneficial effects of BRD 4 inhibition in PAH is observed in human PASMCs and in SU 5416 hypoxia rats furosemide Declining salmon and steelhead populations New endangered species concerns for the west

Hqhkpw
21 listopada 2022, 00:29
0/0

buy generic zovirax 800mg purchase zovirax online cheap order generic zyloprim

Fqbxxk
19 listopada 2022, 01:29
0/0

buy cytotec 200mcg brand xenical brand levothyroxine

Zlxaff
17 listopada 2022, 06:47
0/0

buy triamcinolone 10mg sale buy dapoxetine 60mg pills buy dapoxetine 30mg

LedyVense
17 listopada 2022, 04:42
0/0

side effects doxycycline monohydrate Indole 3 carbinol, the degradation product of the indole glucosinolate glucobrassicin, is one the most significant indole glucosinolates Cartea and Velasco, 2008

Puptgo
15 listopada 2022, 23:13
0/0

clomiphene us order lyrica 150mg order pregabalin sale

Iza S
18 lutego 2018, 16:08
0/0

O tak w pokoju naszych dzieci jest masa przeróżnych rzeczy i my też wybierając meble dla syna szukaliśmy takich, które pomogą w uporządkowaniu tego wszystkiego, ale jednocześnie, które będą też odzwierciedleniem jego gustu i upodobań. W jagodowymkocie bardzo spodobała mu się kolekcja kółko i krzyżyk i zapewne te kupimy. Ładnie wyglądają i już na pierwszy rzut oka widać, że to porządna jakość, więc można się spodziewać, że posłużą mu przez lata, w sumie samej mi się bardzo podobają, coś w nich jest takiego, co przyciąga oko.

Dołącz do dyskusji