mebleportal
5 5 22

Meble dla młodzieży

Meble dla młodzieży

Meble dla młodzieży powinny stanowić oryginalną ozdobę pokoju. W młodzieżowym wnętrzu nie ma miejsca na nudę i standardowe rozwiązania. Liczy się zabawą formą, kolorem i ucieczka od schematów. Przyjrzyjmy się kilku pomysłom na stworzenie unikalnego wnętrza przy użyciu mebli dla młodzieży.
 

Meble dla młodzieży – beztroskie wypoczywanie 

Meble dla młodzieży powinny zawierać w sobie odpowiednią dozę świeżości i tworzyć beztroski klimat we wnętrzu. Ciekawie będzie prezentował się wiszący fotel. Z jednej strony zapewni komfort na najwyższym poziomie, kreując kącik do relaksu i czytania książek. Z drugiej – stanie się ciekawą i bezpretensjonalną dekoracją pokoju. Możemy dopasować go do stylu wnętrza płynnie wpasowując w kolorystykę pomieszczenia, bądź też zdecydować się na model o ciekawej barwie czy wzorze, który ozdobi i napełni energią młodzieżową aranżację.

Meble_dla_młodzieży_3.jpg  Meble_dla_młodzieży_4.jpg

 
Meble dla młodzieży – łóżko inaczej
 
Nawet standardowe meble w pokoju dla młodzieży powinny zyskiwać nieco inną formę. To wnętrze idealne dla wszelkich eksperymentów. Możemy wybrać łóżko przypominające bobslej czy łódkę, które intrygująco dopełni wnętrze i zapewni dużo frajdy przy korzystaniu, jednocześnie gwarantując wygodę i bezpieczeństwo. Wybierając meble dla młodzieży warto szukać wypadkowej między dziecięcą wyobraźnią a dorosłymi rozwiązaniami. Klasyczny model łóżka można na przykład wyposażyć w dekoracyjną i kontrastową ramę, która wzbogaci i wyróżni ten mebel, przeistaczając go w intrygujący centralny punkt pokoju.
 
Meble_dla_młodzieży.jpg
 
Meble dla młodzieży – recyclingowy design
 
Meble dla młodzieży można też wykonać samemu, wraz z młodymi właścicielami pokoju. Własnoręcznie zrobione meble napełnią wnętrze unikalnym, niepowtarzalnym charakter i dobrą energią. Zrobić możemy wszystko i ze wszystkiego, wystarczy tylko odrobina fantazji oraz parę łatwych do zdobycia materiałów. Świetnie sprawdzą się na przykład nieużywane już deskorolki, z których można wyczarować stolik. 
 

2 komentarze
Daria U
18 lutego 2018, 16:02
1/0

Bardzo fajne pomysły, ale nasza córka jak każda nastolatka ma swoją wizję już nam wszystko pokazała co by chciała mieć. Przyznam, że fajnie sobie to poukładała i dobrała, no w końcu to jej pokój, a my nie bardzo możemy ingerować w wybór. Owszem co nieco zmienimy, ale te meble z jagodowegokota na pewno staną w jej pokoju. Świetnie wyglądają i długo jej posłużą, są takie uniwersalne i faktycznie tak jak chciała nowoczesne.

NataszaK
21 listopada 2018, 17:05
0/0

Daria u nas jest to samo, również wie co chce i wcale nam nie chce odpuścić. Pokazaliśmy jej klika ofert z meblami i z całą stanowczością postawiła na meble z mebledoktor24.pl. Faktycznie te meble są ciekawe i nietuzinkowe na dodatek to jednak lite drewno, więc z założenia powinny posłużyć znacznie dłużej. Powiem, że młoda to młoda, ale przychylimy się do jej wyboru.

Dołącz do dyskusji